Gründerbrakka, Gløshaugen, Trondheim

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

© 2020, REALFAGSHJELPEN AS

Om oss

Realfagskunnskap videreformidlet av Norges flinkeste studenter.

Så enkelt kan det altså sies! Visjonen vår oppsummerer hva vi ønsker å få til med denne bedriften - hvem vi ønsker å være. Realfagshjelpen tilbyr én-til-én- og gruppeundervisning i Trondheim, Bergen, Oslo og på nett. Alle i selskapet er studenter - lærere, driftsteam og eiere. Dette gir oss en unik kjennskap til akkurat dette med utdanning og realfag. Vi har nettopp vært i dine sko, og vi er alle sammen realfagsstudenter! Det må da være en solid kombinasjon, vel?

Hos oss får eleven tildelt en fast lærer som blir kjent med eleven og følger opp fra time til time. Som elev kan du være trygg på at din lærer er håndplukket med hensyn på sosiale, pedagogiske og faglige ferdigheter.

Møt noen av

våre lærere!

Alle våre lærere studerer realfag eller har realfag som en sentral del av sitt studie på NTNU, UiB eller UiO. De har blitt nøye valgt ut etter både sosiale, pedagogiske og faglige evner, og vi er sikre på at de er én av Norges flinkeste studenter!

Valgt blant de beste på realfagsstudiene

Kvalitetssikret for pedagogiske ferdigheter

Levert politiattest

Ønsker å dele sin realfagskunnskap med deg!

Ingrid Aamnes

Studerer: Industriell økonomi og teknologiledelse

Jeg er lærer i Realfagshjelpen fordi jeg ønsker å bidra til at andre kan få oppleve samme glede med realfag som jeg har. I tillegg synes jeg det er inspirerende å hjelpe elevene til å øke sin forståelsen og oppnå mestringsfølelse.

Dette får du hos oss

Fleksibilitet - der du vil, når du vil. Avtal direkte med lærer

Tett individuell oppfølging av noen som har gode tips og triks til hvordan lære best

Lærer med toppkarakterer - få kunnskap fra noen som har gjort det før

Studenter i resten av selskapet som virkelig ønsker at du får det til. Vi står sammen om dette!

Vil du vite mer?

Hos oss er gode råd gratis. Legg igjen nummeret ditt så tar veilederen vår kontakt etter kort tid og svarer på spørsmålene dine.

Hvem er vi?

Realfagshjelpen AS ble startet høsten 2016 av studenter fra linjen Industriell økonomi og teknologiledelse ved NTNU. Denne linjen har et av landets høyeste opptakskrav, og vi ønsket å gi andre muligheten til å nå sitt potensial. Nå har selskapet vokst, og vi er 12 realfagsstudenter i driftsteamet. Ikke nøl med å ta kontakt dersom du har spørsmål!

Magnus Lian

Daglig leder

Magnus Lian

Daglig leder

Trym Blaauw

Ansvarlig for nettundervisning

David Jamissen

Salgsansvarlig

Magnus Lian

Daglig leder

Jakob Erikstad

Prosjektleder

jakob@realfagtrondheim.no

Sigurd Nord

Prosjekleder

sigurd@realfagtrondheim.no

Karen Frøslie

Læreransvarlig

karen@realfagtrondheim.no

Sharmali Sivakanesan

Læreransvarlig

sharmali@realfagtrondheim.no

Magnus Lian

Daglig leder

Emil Verlo

IT

emil@realfagtrondheim.no

Ludvig Pedersen

IT-ansvarlig

ludvig@realfagtrondheim.no

Selma Gravir

Design

selma@realfagtrondheim.no

Magnus Lian

Daglig leder

Ingrid Øygard

Design

ingrid@realfagtrondheim.no

Anders Danielsen

Markedsføring

anders@realfagtrondheim.no