Om oss

Realfagskunnskap videreformidlet av Norges flinkeste studenter.

Så enkelt kan det altså sies! Visjonen vår oppsummerer hva vi ønsker å få til med denne bedriften - hvem vi ønsker å være. Realfagshjelpen tilbyr én-til-én- og gruppeundervisning i Trondheim, Bergen, Oslo og på nett. Alle i selskapet er studenter - lærere, driftsteam og eiere. Dette gir oss en unik kjennskap til akkurat dette med utdanning og realfag. Vi har nettopp vært i dine sko, og vi er alle sammen realfagsstudenter! Det må da være en solid kombinasjon, vel?

Hos oss får eleven tildelt en fast lærer som blir kjent

med eleven og følger opp fra time til time. Som elev kan

du være trygg på at din lærer er håndplukket med

hensyn på sosiale, pedagogiske og faglige ferdigheter.

Møt noen av

våre lærere!

Alle våre lærere studerer realfag eller har realfag som en sentral del av sitt studie på NTNU, UiB eller UiO. De har blitt nøye valgt ut etter både sosiale, pedagogiske og faglige evner, og vi er sikre på at de er én av Norges flinkeste studenter!

Valgt blant de beste på realfagsstudiene

Kvalitetssikret for pedagogiske ferdigheter

Levert politiattest

Ønsker å dele sin realfagskunnskap med deg!

guro%20slide_edited.png

Guro Hotvedt

Studerer: Kommunikasjonsteknologi

Med realfagskompetanse kan man være med å utvikle morgensdagens løsninger. Det synes jeg er kjempespennende, og vil gjerne hjelpe andre til å føle på den samme mestringsfølelsen som jeg selv opplever når brikkene faller på plass, èn etter èn. 

Dette får du hos oss

Fleksibilitet - der du vil, når du vil. Avtal direkte med lærer

Tett individuell oppfølging av noen som har gode tips og triks til hvordan lære best

Lærer med toppkarakterer - få kunnskap fra noen

som har gjort det før

Studenter i resten av selskapet som virkelig ønsker

at du får det til. Vi står sammen om dette!

Vil du vite mer?

Hos oss er gode råd gratis. Legg igjen nummeret ditt så tar veilederen vår kontakt etter kort tid og svarer på spørsmålene dine.

Hvem er vi?

Realfagshjelpen AS ble startet høsten 2016 av studenter fra linjen Industriell økonomi og teknologiledelse ved NTNU. Denne linjen har et av landets høyeste opptakskrav, og vi ønsket å gi andre muligheten til å nå sitt potensial. Nå har selskapet vokst, og vi er 12 realfagsstudenter i driftsteamet. Ikke nøl med å ta kontakt dersom du har spørsmål!

Jakob Erikstad

Daglig leder

jakob@realfagtrondheim.no

Trym Blaauw

Operasjonell leder

Anders Danielsen

Markedsføringsansvarlig

anders@realfagtrondheim.no

David Jamissen

Prosjekt

Sharmali Sivakanesan

Læreransvarlig

sharmali@realfagtrondheim.no

Magnus Lian

Daglig leder

Marius Bolstad

Digital markedsføring

marius@realfagtrondheim.no

Karen Frøslie

Læreransvarlig

karen@realfagtrondheim.no

Magnus Lian

Daglig leder

Maria Dalvik

Salg

maria@realfagtrondheim.no

Jacob Hambro

Salg

jacob@realfagtrondheim.no

Olav Bjørlykke

Økonomiansvarlig

olav@realfagtrondheim.no

Hans Markus Jahle

IT

hans@realfagtrondheim.no

Magnus Lian

Daglig leder

ane@realfagtrondheim.no

IT

Ane Blaauw

Gründerbrakka, Gløshaugen

Trondheim

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Realfagshjelpen

© 2020, REALFAGSHJELPEN AS